La Casita Villa
La Casita Villa Pátzcuaro med 2 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Centro de Interpretacion Ruta Don Vasco, som ligger ungefär 20 minuter bort till fots. Den här villan med 1 badrum, som passar för upp till 5 gäster, erbjuder en parkering.
Plaza Gertrudis Bocanegra ligger inom 1 km från denna villa, och Huset med de elva uteplatserna finns ungefär 2 km bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget ungefär 10 minuters bilresa från Plaza Vasco de Quiroga.
Badrumsfaciliteterna i La Casita Villa inkluderar också en dusch.
Måltiderna kan tillagas i ett komplett kök utrustat med te-/kaffebryggare och kylskåp. Restaurangen Maria Bonita Bufet Patzcuaro ligger inom några kvarter från det här boendet och erbjuder gästerna mexikanska rätter.
- Lokala sevärdheter
- El Estribo1 km
- Cruz verde750 m
- Tangáxoan Tzíntzicha500 m
- Iglesia Cruz Verde1,1 km
- Patzcuaro Magic Tours1,1 km
- salon Robal750 m
- Plaza Gertrudis Bocanegra1,2 km
- Calle San Jose1,3 km
- Crefal1,2 km
- Capilla del Humilladero1,3 km
- Flygplatser
- Uruapan Flygplats59 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- Rökdetektorer
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller La Casita Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, La Casita Villa erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på La Casita Villa?
Ett komplett kök finns på La Casita Villa. - ❓
Tillåter La Casita Villa husdjur?
La Casita Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i denna villa?
Ja, en badtunna erbjuds i denna villa.